Alternative content

Alternative content

Alternative content

Info

u fazi popunjavanja

Najavljujemo

V. Parun/V. Tominac Matačić: JA KOJA IMAM NEVINIJE RUKE

27.10. u 10:00, Teatar &TD - Velika,

Jazz lab/ Lela Kaplowitz

28.10. u 17:00, Teatar &TD - Velika,

O. Frljić: MRZIM ISTINU!

28.10. u 20:00, Teatar &TD - SEK,

O. Frljić: MRZIM ISTINU!

30.10. u 10:00, Teatar &TD - SEK,

Mala Kline: Dreamlab: Communitas II - work-in-progress izvedba

30.10. u 19:00, Kino SC,

### & B.A.K.A. Kolektiv: „Olovo“ - promocija EP-a

30.10. u 19:00, MM Centar,

Galerija SC: IVAN DOROTIĆ - PODSTANARI

30.10. u 20:00, Galerija SC,

Kviz promjene

31.10. u 20:00, Klub SC,

MM centar: Ciklus američkog avangardnog filma 1

03.11. u 20:00, MM Centar,

Koncert: Sam Rotman

03.11. u 20:00, Kino Forum,

JAZZ LAB

04.11. u 17:00, MM Centar,

R. Marinković: GLORIJA

04.11. u 20:00, Teatar &TD - Velika,

Koncert / Eksperimentalni ansambl Muzičkog salona pod umjetničkim vodstvom Pete Hardena!

04.11. u 21:00, Teatar &TD - Polukružna,

R. Marinković: GLORIJA

05.11. u 20:00, Teatar &TD - Velika,

B. Jelčić: KO RUKOM ODNESENO

06.11. u 20:00, Teatar &TD - Polukružna,

KVIZ PROMJENE

07.11. u 20:00, Klub SC,

B. Jelčić: KO RUKOM ODNESENO

07.11. u 20:00, Teatar &TD - Polukružna,

Odnos s publikom: Plesne rezidencije

07.11. u 20:00, Teatar &TD - Velika,

Odnos s publikom: Plesne rezidencije

08.11. u 20:00, Teatar &TD - Velika,

B. Jelčić: KO RUKOM ODNESENO

08.11. u 20:00, Teatar &TD - Polukružna,

JAZZ LAB

11.11. u 17:00, Teatar &TD - Polukružna,

V. Parun/V. Tominac Matačić: JA KOJA IMAM NEVINIJE RUKE

11.11. u 20:00, Teatar &TD - Velika,

V. Parun/V. Tominac Matačić: JA KOJA IMAM NEVINIJE RUKE

12.11. u 20:00, Teatar &TD - Velika,

TOK: HABITAT 4º - premijera

13.11. u 20:00, MM Centar,

KVIZ PROMJENE

14.11. u 20:00, Klub SC,

Asako Iwama: SOL: VODA 117.6

14.11. u 19:00, Galerija SC,

TOK: HABITAT 4º

14.11. u 20:00, MM Centar,

APAP - Anagoor: Virgilio Brucia, gostovanje - Romaeuropa Festival, Rim (IT)

15.11. u 20:00, Gostovanje,

NOĆ KAZALIŠTA - M. Kurspahić: RASPRODAJA

15.11. u 20:00, Teatar &TD,

M. Kurspahić: POTOP

17.11. u 20:00, Teatar &TD - Velika,

JAZZ LAB

18.11. u 17:00, Teatar &TD - SEK,

Radionica Kreativno mapiranje senzora

18.11. u 17:00, Klub SC,

M. Kurspahić: POTOP

18.11. u 20:00, Teatar &TD - Velika,

M. Kurspahić: POTOP

19.11. u 20:00, Teatar &TD - Velika,

B. Popović / M. Gladović: Kompozicija za pisanje za kompoziciju: Konačno mrtav' - premijera

20.11. u 20:00, MM Centar,

Galerija SC: NIKA RADIĆ, NICK CROWE, IAN RAWLINSON – izložba

20.11. u 20:00, Galerija SC,

KVIZ PROMJENE

21.11. u 20:00, Klub SC,

B. Popović / M. Gladović: Kompozicija za pisanje za kompoziciju: Konačno mrtav'

21.11. u 20:00, MM Centar,

J. Sequeira: ČUJ, HAMLETE, ČUJ

21.11. u 20:00, Teatar &TD - Velika,

B. Popović / M. Gladović: Kompozicija za pisanje za kompoziciju: Konačno mrtav'

22.11. u 20:00, MM Centar,

J. Sequeira: ČUJ, HAMLETE, ČUJ

22.11. u 20:00, Teatar &TD - Velika,

Koncert: JOHN RICHARD

23.11. u 20:00, MM Centar,

O. Frljić: MRZIM ISTINU!

23.11. u 20:00, Teatar &TD - SEK,

MM centar: Pasji dani Billa Plymptona

24.11. u 20:00, MM Centar,

JAZZ LAB

25.11. u 17:00, Teatar &TD - SEK,

T. Bernhard: VELIKI ODLAZAK

25.11. u 20:00, Teatar &TD - Polukružna,

MM centar: Interfilm Berlin predstavlja kratke filmove 1

25.11. u 20:00, MM Centar,

EDU&TD: Jorge Parente (PT) - RADIONICA TJELESNE ABECEDE

25.11. u 14:00, Kino SC,

T. Bernhard: VELIKI ODLAZAK

26.11. u 20:00, Teatar &TD - Polukružna,

RUNDA KRATKOG U MM CENTRU

26.11. u 20:00, MM Centar,

RADIONICA FILMSKE KEMIJE

26.11. u 12:00, MM Centar,

IMPROSPEKCIJE2014, međunarodni festival improvizacije

27.11. u 20:00, Teatar &TD,

FRENKELOV DEFEKT- projekcije eksperimentalnih filmova

27.11. u 20:00, MM Centar,

MM centar: Interfilm Berlin predstavlja kratke filmove 2

28.11. u 20:00, MM Centar,

KVIZ PROMJENE

28.11. u 20:00, Klub SC,

Ekipno državno prvenstvo 2014.

29.11. u 15:00, Klub SC,
apap EU kulture programme

Kultura promjene

Plesna škola SC-a

Plesna renesansa u SC-u!!!

Priključite nam se!!! Upišite se!!!

Atraktivni termini, novi tango, nova salsa!!!

Bonus ponuda: Za dvomjesečnu uplatu kl. plesova dodatne pogodnosti!!!

Plesna škola SC-a poziva sve potencijalne polaznike na upise tečajeva društvenih plesova, salse i argentinskog tanga u SD S. Radić i SD C. Naselje. Upisi (s uplatama) će se održati u Polivalentnoj dvorani SD C. Naselje 27.10. i 29.10. od 19-20h i Društvenoj dvorani SD S. Radić 28.10. i 30.10. od 21-22h, a upisati se možete u bilo kojem od navedenih termina bez obzira na lokaciju na kojoj se tečaj odvija. Škola je započela s radom 20.10. u S.D.C. Naselje (poč. kl. u 20h, napr. kl. u 21h, ar. tango u 22h) i 21.10. u S.D.S. Radić (poč. salsa u 19h, poč. kl. u 20h). Odličan odaziv na upisima i veliki broj noviteta koje ćemo uvoditi tijekom godine najbolja su najava za još jednu kvalitetnu i uzbudljivu plesnu sezonu.

Opširnije

Zadnja izmjena: 24. Listopad 2014. u 15:57