Alternative content

Alternative content

Alternative content

Info

u fazi popunjavanja

Najavljujemo

KVIZ PROMJENE

21.11. u 20:00, Klub SC,

B. Popović / M. Gladović: KZPZK - Konačno mrtav'

21.11. u 20:00, MM Centar,

J. Sequeira: ČUJ, HAMLETE, ČUJ

21.11. u 20:00, Teatar &TD - Velika,

B. Popović / M. Gladović: KZPZK - Konačno mrtav'

22.11. u 20:00, MM Centar,

J. Sequeira: ČUJ, HAMLETE, ČUJ

22.11. u 20:00, Teatar &TD - Velika,

O. Frljić: MRZIM ISTINU!

23.11. u 20:00, Teatar &TD - SEK,

Koncert: JOHN RICHARD

23.11. u 20:00, MM Centar,

MM centar: Pasji dani Billa Plymptona

24.11. u 20:00, MM Centar,

MM centar: Interfilm Berlin predstavlja kratke filmove 1

25.11. u 20:00, MM Centar,

EDU&TD: Jorge Parente (PT) - RADIONICA TJELESNE ABECEDE

25.11. u 14:00, Kino SC,

T. Bernhard: VELIKI ODLAZAK - pretpremijera

25.11. u 20:00, Teatar &TD - Polukružna,

JAZZ LAB - Željko Kovačević

25.11. u 17:00, Teatar &TD - SEK,

T. Bernhard: VELIKI ODLAZAK

26.11. u 20:00, Teatar &TD - Polukružna,

RUNDA KRATKOG U MM CENTRU

26.11. u 20:00, MM Centar,

RADIONICA FILMSKE KEMIJE

26.11. u 12:00, MM Centar,

IMPROSPEKCIJE2014: Marijana Krajač / Sonja Pregrad - Vrijednost je dinamički suvišak svake funkcije ( premijera)

27.11. u 19:00, Teatar &TD - Velika,

Klubvizija: FRENKELOV DEFEKT- projekcije eksperimentalnih filmova

27.11. u 20:00, MM Centar,

Kino Forum: Kauboji, projekcija

27.11. u 20:30, Kino Forum,

IMPROSPEKCIJE2014 - graphic recording / izložba Johanne Benz

27.11. u 11:00, Teatar &TD,

IMPROSPEKCIJE2014: Marina Petković Liker - Od terora

27.11. u 20:00, Teatar &TD - Velika,

IMPROSPEKCIJE2014: Nives Sertić - Noćne vizije

27.11. u 22:00, SC - Savska 25,

IMPROSPEKCIJE2014: Sonja Pregrad / Zrinka Šimičić Mihanović / Zrinka Užbinec - Indigo (premijera)

28.11. u 19:00, Teatar &TD - Polukružna,

MM centar: Interfilm Berlin predstavlja kratke filmove 2

28.11. u 20:00, MM Centar,

KVIZ PROMJENE

28.11. u 20:00, Klub SC,

IMPROSPEKCIJE2014: Julyen Hamilton - PLAY- scene 8

28.11. u 20:00, Teatar &TD - Polukružna,

IMPROSPEKCIJE2014: Roko Crnić - Sat, stolica

28.11. u 22:00, Teatar &TD,

IMPROSPEKCIJE2014 - graphic recording / izložba Johanne Benz

28.11. u 11:00, Teatar &TD,

IMPROSPEKCIJE2014: Ana Kreitmayer, Prema početku (premijera)

29.11. u 18:00, Teatar &TD - Polukružna,

IMPROSPEKCIJE2014: Silvia Marchig - Amoroso

29.11. u 19:00, MM Centar,

IMPROSPEKCIJE2014: Pavle Heidler / Ilse Ghekiere / udruga Tras - O ljudima

29.11. u 20:00, Teatar &TD - Polukružna,

IMPROSPEKCIJE2014: stvaranje plesova - poetsko bogatstvo, radionica Julyena Hamiltona

29.11. u 18:00, ZPC,

Predstava / S. Kane: 4.48 : Sarah u fragmentima

29.11. u 20:00, Kino Forum,

Ekipno državno prvenstvo u kvizu 2014.

29.11. u 15:00, Klub SC,

IMPROSPEKCIJE2014 - graphic recording / izložba Johanne Benz

29.11. u 11:00, Teatar &TD,

IMPROSPEKCIJE2014: stvaranje plesova - poetsko bogatstvo, radionica Julyena Hamiltona

30.11. u 18:00, ZPC,
apap EU kulture programme

Kultura promjene

11. Festival europske kratke priče

SVI.
29
Uto
29. Svibanj 2012.
Utorak u 20:30
Teatar &TD - Polukružna
SVI.
28
Pon
28. Svibanj 2012.
Ponedjeljak u 20:30
Teatar &TD - Polukružna — Ulaz slobodan

11. Festival europske kratke priče održat će se od 27. svibnja do 1. lipnja u Zagrebu i Pazinu, a u domaćem štimungu i ležernoj atmosferi ovogodišnji će festival ugostiti i domaćoj publici predstaviti preko 20 odabranih vrsnih europskih književnika.

Čitanja, druženja, okrugli stolovi, predstavljanja i razgovori s književnicima održat će se u književnom centru Booksa, kazalištu ZKM, Filozofskom fakultetu i VIP Clubu te u polukružnoj dvorani Teatra &TD i to 28. i 29. svibnja:

28. svibnja, 20:30 Čitanje / Reading

György Dragomán (Mađarska); Clemens Meyer (Njemačka); Xabier Montoia (Španjolska); Cees Nooteboom(Nizozemska); Ivica Prtenjača (Hrvatska); Ivana Simić Bodrožić (Hrvatska); Sanneke van Hassel (Nizozemska)

29. svibnja, 20:30

Čitanje i dodjela nagrade “Jacobs Monarch” za kratku priču / Reading and the “Jacobs Monarch” Short Story Award Ceremony

David Albahari (Srbija); Stanislav Habjan (Hrvatska); Nuala Ní Chonchúir (Irska); Jacinto Lucas Pires (Portugal); Neven Ušumović (Hrvatska); Dimitri Verhulst (Belgija)

Studentski centar, Polukružna dvorana &TD, Savska 25