Alternative content

Alternative content

Info

u fazi popunjavanja

Najavljujemo

EDU&TD: Radionica i lab glasa i pjevanja s Anne-Marie Blink

07.03. u 10:00, Teatar &TD - Polukružna,

EDU&TD: Radionica i lab glasa i pjevanja s Anne-Marie Blink

08.03. u 10:00, Teatar &TD - Polukružna,

Z. Burić: KABARET TAMNE ZVIJEZDE - premijera

09.03. u 20:00, Teatar &TD - Velika,

APAP: Viktoria Iloska (MK), Kliment Poposki (MK) i Tanja Ribarska (MK): UZROK BOLESTI - rezidencija

09.03. u 10:00, Kino SC,

Jazz lab/ Lela Kaplovitz, vokal

10.03. u 17:00, MM Centar,

Z. Burić: KABARET TAMNE ZVIJEZDE

11.03. u 20:00, Teatar &TD - Velika,

Z. Burić: KABARET TAMNE ZVIJEZDE

12.03. u 20:00, Teatar &TD - Velika,

Postfest – Sisak Eko Film Festival: Festivali bez ugljičnog otiska (KRATKE SLIKE)

12.03. u 19:30, MM Centar,

Kviz promjene

13.03. u 20:00, Klub SC,

Z. Burić: KABARET TAMNE ZVIJEZDE

13.03. u 20:00, Teatar &TD - Velika,

B. Jelčić: KO RUKOM ODNESENO

14.03. u 20:00, Teatar &TD - Polukružna,

Radionica cijanotipije - 1) uvodno predavanje i praktični rad 2) rad s negativima polaznika

14.03. u 11:00, SC - Savska 25,

Radionica cijanotipije - 1) uvodno predavanje i praktični rad 2) rad s negativima polaznika

15.03. u 11:00, SC - Savska 25,

B. Jelčić: KO RUKOM ODNESENO

15.03. u 20:00, Teatar &TD - Polukružna,

COPI: Teškoće s izražavanjem

16.03. u 20:00, Teatar &TD - Velika,

Cantus Ansambl: 4. koncert sezone i praizvedba 4. epizode Soap Opere

16.03. u 20:00, KD Vatroslav Lisinski,

Jazz lab/ Aljoša Mutić, saksofon

17.03. u 17:00, MM Centar,

M. Kurspahić: POTOP

18.03. u 20:00, Teatar &TD - Velika,

Eda Rimanić i Bojan Gagić: Kružiona za flautu i ostalo - koncert

18.03. u 22:00, Francuski paviljon,

Sidsel Endresen & Stian Westerhus - koncert

18.03. u 21:00, Francuski paviljon,

Tvz Mc2 2015 - Speed Date dizajnera i programera

18.03. u 18:30, Klub SC,

Druga strana groznice subotnje večeri: Socijalistička disko-kultura [1977-1983] - izložba

19.03. u 20:00, Galerija SC,

COPI: Teškoće s izražavanjem

19.03. u 20:00, Teatar &TD - Velika,

The younger, the better: Luka Hrgović (Kratke slike)

19.03. u 19:30, MM Centar,

M. Kurspahić: POTOP

20.03. u 21:00, Teatar &TD - Velika,

Kviz promjene

20.03. u 20:00, Klub SC,

M. Kurspahić: POTOP

21.03. u 20:00, Teatar &TD - Velika,

R. Žulj/M. Kurspahić: ŽRTVE ZEMLJOPISA 2 - POVRATAK ŽRTVE

23.03. u 20:00, Teatar &TD - Velika,

V. Parun/V. Tominac Matačič: JA KOJA IMAM NEVINIJE RUKE

25.03. u 20:00, Teatar &TD - Velika,

Runda kratkog: Hrvatski eksperimentalni film 90-ih – tehnološki odmak (Kratke slike)

26.03. u 19:30, MM Centar,

V. Parun/V. Tominac Matačič: JA KOJA IMAM NEVINIJE RUKE

26.03. u 20:00, Teatar &TD - Velika,

APAP: Nada Gambier/Action Scénique: Monstrous encounters of clowns, An attempt to swallow the world - javna prezentacija

27.03. u 20:00, Teatar &TD,

V. Parun/V. Tominac Matačič: JA KOJA IMAM NEVINIJE RUKE

27.03. u 20:00, Teatar &TD - Velika,

Kviz promjene

27.03. u 20:00, Klub SC,

Jazz lab/ Alan Broadbent, piano ( lokacija HDS, Berislavićeva 9)

27.03. u 17:00, HDS, Berislavićeva 9,

R. Žulj/M. Kurspahić: ŽRTVE ZEMLJOPISA 2 - POVRATAK ŽRTVE

28.03. u 20:00, Teatar &TD - Velika,
apap EU kulture programme

Kultura promjene

11. Festival europske kratke priče

SVI.
29
Uto
29. Svibanj 2012.
Utorak u 20:30
Teatar &TD - Polukružna
SVI.
28
Pon
28. Svibanj 2012.
Ponedjeljak u 20:30
Teatar &TD - Polukružna — Ulaz slobodan

11. Festival europske kratke priče održat će se od 27. svibnja do 1. lipnja u Zagrebu i Pazinu, a u domaćem štimungu i ležernoj atmosferi ovogodišnji će festival ugostiti i domaćoj publici predstaviti preko 20 odabranih vrsnih europskih književnika.

Čitanja, druženja, okrugli stolovi, predstavljanja i razgovori s književnicima održat će se u književnom centru Booksa, kazalištu ZKM, Filozofskom fakultetu i VIP Clubu te u polukružnoj dvorani Teatra &TD i to 28. i 29. svibnja:

28. svibnja, 20:30 Čitanje / Reading

György Dragomán (Mađarska); Clemens Meyer (Njemačka); Xabier Montoia (Španjolska); Cees Nooteboom(Nizozemska); Ivica Prtenjača (Hrvatska); Ivana Simić Bodrožić (Hrvatska); Sanneke van Hassel (Nizozemska)

29. svibnja, 20:30

Čitanje i dodjela nagrade “Jacobs Monarch” za kratku priču / Reading and the “Jacobs Monarch” Short Story Award Ceremony

David Albahari (Srbija); Stanislav Habjan (Hrvatska); Nuala Ní Chonchúir (Irska); Jacinto Lucas Pires (Portugal); Neven Ušumović (Hrvatska); Dimitri Verhulst (Belgija)

Studentski centar, Polukružna dvorana &TD, Savska 25