Alternative content

Alternative content

Alternative content

Info

u fazi popunjavanja

Najavljujemo

Izložba/ Vlatka Horvat:Prema planu / According to Plan / Galerija SC

25.10. u 10:00, Galerija SC,

V. Parun/V. Tominac Matačić: JA KOJA IMAM NEVINIJE RUKE

25.10. u 20:00, Teatar &TD - Velika,

V. Parun/V. Tominac Matačić: JA KOJA IMAM NEVINIJE RUKE

27.10. u 10:00, Teatar &TD - Velika,

O. Frljić: MRZIM ISTINU!

28.10. u 20:00, Teatar &TD - SEK,

Jazz lab/ Lela Kaplowitz

28.10. u 17:00, Teatar &TD - Velika,

O. Frljić: MRZIM ISTINU!

30.10. u 10:00, Teatar &TD - SEK,

Mala Kline: Dreamlab: Communitas II - work-in-progress izvedba

30.10. u 19:00, Kino SC,

Galerija SC: IVAN DOROTIĆ - PODSTANARI

30.10. u 20:00, Galerija SC,

### & B.A.K.A. Kolektiv: „Olovo“ - promocija EP-a

30.10. u 19:00, MM Centar,

Kviz promjene

31.10. u 20:00, Klub SC,

MM centar: Ciklus američkog avangardnog filma 1

03.11. u 20:00, MM Centar,

Koncert: Sam Rotman

03.11. u 20:00, Kino Forum,

JAZZ LAB

04.11. u 17:00, MM Centar,

Koncert / Eksperimentalni ansambl Muzičkog salona pod umjetničkim vodstvom Pete Hardena!

04.11. u 21:00, Teatar &TD - Polukružna,

R. Marinković: GLORIJA

04.11. u 20:00, Teatar &TD - Velika,

R. Marinković: GLORIJA

05.11. u 20:00, Teatar &TD - Velika,

B. Jelčić: KO RUKOM ODNESENO

06.11. u 20:00, Teatar &TD - Polukružna,

B. Jelčić: KO RUKOM ODNESENO

07.11. u 20:00, Teatar &TD - Polukružna,

Odnos s publikom: Plesne rezidencije

07.11. u 20:00, Teatar &TD - Velika,

KVIZ PROMJENE

07.11. u 20:00, Klub SC,

B. Jelčić: KO RUKOM ODNESENO

08.11. u 20:00, Teatar &TD - Polukružna,

Odnos s publikom: Plesne rezidencije

08.11. u 20:00, Teatar &TD - Velika,

JAZZ LAB

11.11. u 17:00, Teatar &TD - Polukružna,

V. Parun/V. Tominac Matačić: JA KOJA IMAM NEVINIJE RUKE

11.11. u 20:00, Teatar &TD - Velika,

V. Parun/V. Tominac Matačić: JA KOJA IMAM NEVINIJE RUKE

12.11. u 20:00, Teatar &TD - Velika,

TOK: HABITAT 4º - premijera

13.11. u 20:00, MM Centar,

KVIZ PROMJENE

14.11. u 20:00, Klub SC,

Asako Iwama: SOL: VODA 117.6

14.11. u 19:00, Galerija SC,

TOK: HABITAT 4º

14.11. u 20:00, MM Centar,

APAP - Anagoor: Virgilio Brucia, gostovanje - Romaeuropa Festival, Rim (IT)

15.11. u 20:00, Gostovanje,

NOĆ KAZALIŠTA - M. Kurspahić: RASPRODAJA

15.11. u 20:00, Teatar &TD,

M. Kurspahić: POTOP

17.11. u 20:00, Teatar &TD - Velika,

JAZZ LAB

18.11. u 17:00, Teatar &TD - SEK,

Radionica Kreativno mapiranje senzora

18.11. u 17:00, Klub SC,

M. Kurspahić: POTOP

18.11. u 20:00, Teatar &TD - Velika,

M. Kurspahić: POTOP

19.11. u 20:00, Teatar &TD - Velika,

B. Popović / M. Gladović: Kompozicija za pisanje za kompoziciju: Konačno mrtav' - premijera

20.11. u 20:00, MM Centar,

Galerija SC: NIKA RADIĆ, NICK CROWE, IAN RAWLINSON – izložba

20.11. u 20:00, Galerija SC,

KVIZ PROMJENE

21.11. u 20:00, Klub SC,

B. Popović / M. Gladović: Kompozicija za pisanje za kompoziciju: Konačno mrtav'

21.11. u 20:00, MM Centar,

J. Sequeira: ČUJ, HAMLETE, ČUJ

21.11. u 20:00, Teatar &TD - Velika,

B. Popović / M. Gladović: Kompozicija za pisanje za kompoziciju: Konačno mrtav'

22.11. u 20:00, MM Centar,

J. Sequeira: ČUJ, HAMLETE, ČUJ

22.11. u 20:00, Teatar &TD - Velika,

O. Frljić: MRZIM ISTINU!

23.11. u 20:00, Teatar &TD - SEK,

MM centar: Pasji dani Billa Plymptona

24.11. u 20:00, MM Centar,

JAZZ LAB

25.11. u 17:00, Teatar &TD - SEK,

MM centar: Interfilm Berlin predstavlja kratke filmove 1

25.11. u 20:00, MM Centar,

T. Bernhard: VELIKI ODLAZAK

25.11. u 20:00, Teatar &TD - Polukružna,

EDU&TD: Jorge Parente (PT) - RADIONICA TJELESNE ABECEDE

25.11. u 14:00, Kino SC,

T. Bernhard: VELIKI ODLAZAK

26.11. u 20:00, Teatar &TD - Polukružna,

RUNDA KRATKOG U MM CENTRU

26.11. u 20:00, MM Centar,

RADIONICA FILMSKE KEMIJE

26.11. u 12:00, MM Centar,

IMPROSPEKCIJE2014, međunarodni festival improvizacije

27.11. u 20:00, Teatar &TD,

FRENKELOV DEFEKT- projekcije eksperimentalnih filmova

27.11. u 20:00, MM Centar,

MM centar: Interfilm Berlin predstavlja kratke filmove 2

28.11. u 20:00, MM Centar,

KVIZ PROMJENE

28.11. u 20:00, Klub SC,

Ekipno državno prvenstvo 2014.

29.11. u 15:00, Klub SC,
apap EU kulture programme