Alternative content

Alternative content

Turistički smještaj

SN Stjepan Radić - 11. paviljon

Smještaj turista u studentskom domu "Stjepan Radić" u terminu od 18. srpnja od 22. kolovoza 2014. godine.

Više informacija

Tourist accommodation

SN Stjepan Radić - 11. paviljon

More than 100 double rooms in a newly built student campus less than 20min from downtown.
Open from 18th of July till 22st of August 2014.

More information

UPISI U KNJIŽNICU

Upisi u knjižnicu i učionicu SC  i knjižnicu

„S.Radić" počinju 01.10.2014.

Za upis je potreban index i osobna iskaznica.

Upis je besplatan.

Radno vrijeme za upis je od 08-15h !


„SC STUDOM – NEXTBIKE BICIKLIJADA 2014“

Zadnja izmjena: 28. Studeni 2014. u 11:18

STUDOM 2014

Zadnja izmjena: 28. Studeni 2014. u 11:18

Studentski Centar

Kultura promjene | 21. Travanj 2012. u 11:02

Nagrađeni filmovi


NAGRADE OCJENJIVAČKOG SUDA 21. DHF –a (Mima Simić, Joško Jerončić, Nikša Kušelj)

 

Velika nagrada za najbolji film 21. DHF-a (Grand Prix)

VELIKI DAN

Redatej: Đuro Gavran

Proizvodnja: ADU

 

Za najbolju režiju

Veliki dan

Redatelj: ĐURO GAVRAN

 

Za najbolje glumačko ostvarenje

MARINA REDŽEPOVIĆ

KARLA BRBIĆ

Za ulogu u filmu

Ja sam svoj život posložila

 

Za najbolji scenarij

I, J, K, L

Scenarist: DARIO JURIČAN

 

Za najbolju montažu

Oblak

Montažeri: IVA KRALJEVIĆ

 

Glazba

Životinjsko carstvo

Skladatelji: MATE MATIŠIĆ

 

Za najbolju kameru

Ema

Snimatelj: DRAGAN RULJANČIĆ

 

Za najboljeg debitanta/debitanticu

Site selection

Autorica: MARE ŠULJAK

 

Za najboljeg producenta

Oblak, Bosanoga, …

Producent: FADE IN

 

Specijalno priznanje

Nije ti život pjesma Havaja

Redateljica: Dana Budisavljević

 

NAGRADA PUBLIKE

Za najbolji film prema ocjenama publike

BLOKADA

Redatelj: IGOR BEZINOVIĆ

 

NAGRADE OKTAVIJAN HRVATSKOG DRUŠTVA FILMSKIH KRITICARA

Za najbolji igrani film

MUŠICE, KRPELJI I PČELE

Redatelj: Hana Jušić

 

Za najbolji dokumentarni film

BLOKADA

Redatelj: Igor Bezinović

 

Za najbolji animirani film

OTAC

Redatelji: Ivan Bogdanov, Moritz Mayerhofer, Asparuh Petrov,Veljko Popović, Rositsa Raleva, Dmitry Yagodin

 

Za najbolji eksperimentalni film

OD DO

Redateljica: Miranda Herceg

 

Za najbolji glazbeni spot

Hladno pivo:EZOTERIJA

Redatelj: Filip Filković Philatz

Leut magnetik: SAM NA PLESU

Redatelj: Natko Stipaničev

 

Za najbolji namjenski film

Špica KOKO I DUHOVI

Redatelj: Alen Vuković

NAGRADA ZLATNA ULJANICA OCJENJIVAČKOG SUDA KATOLIČKOG TJEDNIKA GLAS KONCILA

Za promicanje etičkih vrijednosti na filmu

BOTUOV BUBANJ

Redateljica: Ivana Guljašević

 

NAGRADA JELENA RAJKOVIĆ HRVATSKOG DRUŠTVA FILMSKIH REDATELJA

Za najboljeg autora do 30 godina starosti

MUŠICE, KRPELJI I PČELE

Redateljica: Hana Jušić

 

NAGRADA SALONA ODBIJENIH

Za najbolji film koji nije uvršten u Program konkurencije 21. DHF-a

MONSTER MASTER

Redatelj: Zvonimir Haramija

 


Sveučilište u Zagrebu - logotip