Potpora studentima podstanarima

REZULTATI 2. JAVNOG POZIVA

za utvrđivanje prava na potporu smještaja studenata u privatnom smještaju na području Grada Zagreba i Zagrebačke županije za akademsku godinu 2022./2023.

Sukladno predanim zahtjevima objavljujemo listu studenata koji su se odazvali na ovaj javni poziv u akademskoj godini 2022. / 2023.

Listu možete pogledati ovdje.

Studenti koji su ostvarili pravo na potporu za smještaj studenata u privatnom smještaju (subvencija) zaključit će ugovor o međusobnim pravima i obvezama sa Studentskim centrom Sveučilišta u Zagrebu.

Ugovori će se potpisivati od 20. do 31. ožujka 2023. godine u Poslovnici za smještaj (Savska cesta 25) u vremenu od 8 do 15 sati, svaki dan (osim subote, nedjelje i blagdana).

Studenti koji ne potpišu ugovor do navedenog datuma smatrat će se da su odustali od subvencije.