Rezultati Natječaja za smještaj 2022./2023.

Poznati su rezultati Natječaja za subvencionirani smještaj studenata u studentske domove za akademsku godinu 2022. / 2023.

Rang listu možete pogledati pritiskom na bodnu granicu.

Detaljno bodovanje molbe studenti mogu vidjeti putem svojih osobnih web profila (ovdje), tj. na adresi https://natjecaj.sczg.hr/student/

Upute za rezervaciju soba dostupne su u prethodnoj vijesti.

Bodna granica za subvencionirani smještaj u sklopu studentskih domova SCZG:

1387

Studenti koji su ostvarili pravo na smještaj u studentskome domu, mogu useliti isključivo uz predočenje potvrde o obavljenom liječničkom pregledu! Iznimno studenti koji ne obave liječnički pregled kod liječnika školske ili sveučilišne medicine, mogu isti obaviti kod svog liječnika opće prakse u mjestu stanovanja. S tom potvrdom mogu privremeno useliti u studentski dom dok ne obave pregled kod propisanog liječnika školske ili sveučilišne medicine.

Prosjeke ocjena pojedinih fakulteta i brucoša možete pogledati ovdje (pdf).

Iste su formirali studenti koji su sudjelovali u Natječaju za subvencionirani smještaj u ak. god. 2022./2023.

Prigovori na rezultate upućuju se Povjerenstvu za rješavanje prigovora Studentskog centra u Zagrebu, najkasnije 8 dana po objavi rezultata, isključivo preporučenom poštom, na adresu:

Studentski centar u Zagrebu

Poslovnica za smještaj studenata

Povjerenstvo za rješavanje prigovora

Savska cesta 25

10 000 Zagreb

Za dodatne informacije vezane uz Natječaj za smještaj možete se obratiti Poslovnici za smještaj studenta na kontakte:

Tel. 01 4593 641,  01 4593 582, 01 4593 570 ili na e-mail: poslovnica@sczg.hr

Zbog povećanog broja upita koji se javljaju po objavi rezultata, molimo za strpljenje. Na sve upite ćemo odgovoriti čim prije moguće.