Agent/ica u kontaktnom centru

Prijave traju do 24.03.2024

Opis posla

rješavanje korisničkih upita i podrška putem telefona; prezentacija, savjetovanje i prodaja usluga

Zašto tražimo tebe?

Zapošljavamo komunikativne i odgovorne studente spremne na kontinuirano učenje, razvoj vještina i angažman dulji od 6 mjeseci. Tvoji zadaci će biti rješavanje korisničkih upita i podrška korisnicima putem telefona što uključuje prezentaciju, savjetovanje i prodaju usluga. Nudimo ti fleksibilno radno vrijeme, odličnu radnu okolinu i stimulativne satnice. Javi se na dodiiti@t.ht.hr i pridruži se našem dinamičnom timu!

Ostale napomene i uvjeti

spremnost na angažman na dulje razdoblje (min. 6.mj.), razvijen interes prema prodaji.

Početak rada

Očekivano trajanje posla

Na duži period

Satnica