Prodajni predstavnik na terenu (m/ž) – Gradovi diljem Hrvatske

Prijave traju do 24.07.2024

Opis posla

Pronalaženje novih potencijalnih korisnika naših proizvoda u HoReCa sektoru (ugostiteljstvo) i pridobivanje novih klijenata

Zašto tražimo tebe?

Tražimo nove članove našeg tima iz cijele Hrvatske koji bi s nama sudjelovali u pokretanju naše nove usluge. Vjerujemo da bismo si bili odličan izbor – upoznajmo se!.

Ostale napomene i uvjeti

Mogućnost angažmana na dulje vrijeme

Početak rada

odmah

Očekivano trajanje posla

6 mjeseci

Satnica

od 40€ po ostvarenoj prodaji

Lokacija

Gradovi diljem Hrvatske

Druge naknade

Bonusi po ostvarenim prodajama

Radno vrijeme

radno vrijeme studenti određuju samostalno

Potreban broj izvođača

20

Potrebna znanja

Komunikacijske vještine

Poželjne vještine

Iskustvo u prodaji je plus, ali nije zahtjev – ako ti je ovo prvi posao u prodaji – tu smo za tebe!

INVERSE technologies d.o.o. za računalne, informacijske i ostale usluge i trgovinu

Način za prijavu

Prijavu pošaljite mailom na adresu posao@inverse.com.hr s oznakom „Prodajni predstavnik“

Studentski centar u Zagrebu | 2023 | Izradio Refresh.hr