Prodajni/savjetnik/ca – DESIGUAL Designer Outlet (Rugvica)

Prijave traju do 19.07.2024

Opis posla

Želiš raditi u modi, ali ne želiš samo slagati odjeću; želiš komunikaciju s klijentima, više odgovornosti, nove vještine, mogućnost napredovanja i posao na duži period?

-Radimo s osobama na studentski ugovor i na Ugovor o radu, ali su nam svi zaposleni jednaki.

-Više razina plaće, ovisno o tvom radu možeš brzo napredovati. Da, dobro si pročitala/o, odnosi se i na studente!

-Suradnja na duži period ili samo sezonski posao. Kako ti odgovara. Ako se odlučiš ostati s nama, ulažemo u tvoj napredak.

-Trening za prodajnog savjetnika gdje ćeš saznati sve o trenutnoj kolekciji, tehnikama prodaje i operacijskim zadacima.

-Desigual uniforma za svaku sezonu – 5 do 7 komada odjeće + tenisice. Ostaje tvojeJ!

-Zaposlenički popust – samo za tebe.

-I posljednje i najvažnije, dnevna intrakcija s kupcima! Kod nas je fokus na usluzi savjetovanja kupaca

Ostale napomene i uvjeti

Fleksibilno radno vrijeme, ugodno i dinamično radno okruženje.

Početak rada

odmah

Očekivano trajanje posla

prema dogovoru, preferiramo dugoročno

Satnica

5,80 €/h

Radno vrijeme

rad u vremenu od 9:00 – 21.00H po dogovoru – minimalno 4h smjena, dostupnost između 15 i 20h tjedno

Potreban broj izvođača

Poželjne vještine

Komunikativnost, brzina, organizacijske vještine, znanje rada na računalu.

Magint Adria d.o.o.

Način za prijavu