PROMOTOR/ICA ZA PHILIPS male kućanske aparate

Prijave traju do 09.07.2024

Opis posla

Promotor prezentira PHILIPS male kućanski aparate i pomaže kupcima pri odabiru modela.

Ostale napomene i uvjeti

o  Kandidat će dobiti materijale iz kojih će naučiti sve o Philips malim kućanskim aparatima.

o  Ako kandidat položi kratko online testiranje, slijedi 4 sata dodatne edukacija na prodajnom nakon čega je kandidat spreman za početak rada.

o  Vrijeme provedeno na edukaciji se ne plaća.

Početak rada

rad kroz cijelu godinu uz pauzu u kolovozu

Satnica

6,00 - 9,00 EUR + propisana uvećanja

Lokacija

ELIPSO ARENA I ELIPSO CCO WEST

Druge naknade

bonusi na ostvarenu prodaju (maksimalna prosječna neto satnica s bonusima 9€/h)

Radno vrijeme

ukupno 12h tjedno o PETAK: 16-20h o SUBOTA: 11-19h o NEDJELJA: 11-15h ili 16-20h (kada rade shopping centri)

Potreban broj izvođača

1

Poželjne vještine

poželjno iskustvo u promocijama, ali nije obavezno

Sizis d.o.o.

Način za prijavu

Za posao se prijavljuje slanjem CV-a na e-mail sizis.ph.hr@sizis.hr

(obavezno navesti: broj telefona i eventualno radno iskustvo u promocijama.

U Subject mail-a OBAVEZNO napisati: PHILIPS MKA kandidat za ZAGREB

Studentski centar u Zagrebu | 2023 | Izradio Refresh.hr