Student/ica za rad na projektu Škola

Prijave traju do 30.07.2024

Opis posla

Priprema i pakiranje udžbenika i školskog pribora

Zašto tražimo tebe?

Ako tražiš studentski posao preko ljeta i želiš sudjelovati na projektu gdje svako ljeto radi preko 200 različitih studenata, onda tražimo baš tebe.

Ostale napomene i uvjeti

Studenti imaju mogućnost odabira vremenskog perioda i smjena u kojima mogu/žele raditi

Početak rada

6.8.2024.

Očekivano trajanje posla

55 dana

Satnica

6 EUR

Lokacija

Avenija Dubrovnik 15, Zagrebački Velesajam, 10000 Zagreb

Radno vrijeme

Smjenski rad, prva smjena 6:00-14:00, druga smjena 14:00 do 22:00, blagdani neradni

Potreban broj izvođača

200

Poželjne vještine

Pouzdanost i odgovornost u obavljanju radnih zadataka, Organizacijske vještine i brzo prilagođavanje radnim promjenama i Timski duh i spremnost za suradnju

Ekupi d.o.o.

Način za prijavu

Putem online platforme za prijavu https://karijere.ekupi.eu/o/IKDagN

Studentski centar u Zagrebu | 2023 | Izradio Refresh.hr