Konačna rang-lista za akademsku godinu 2023./2024.

Konačna rang-lista rezultata Natječaja za subvencionirani smještaj studenata u studentske domove za akademsku godinu 2023./2024.

Detaljno bodovanje molbe studenti mogu vidjeti putem svojih osobnih web profila (ovdje), tj. na adresi https://natjecaj.sczg.hr/student/

Bodovna granica za subvencionirani smještaj u sklopu studentskih domova SCZG:

1452

Studenti koji su ostvarili pravo na smještaj u studentskom domu mogu useliti u studentski dom do 30. rujna 2023., isključivo uz predočenje potvrde o obavljenom liječničkom pregledu!

Iznimno studenti koji ne obave liječnički pregled kod liječnika školske ili sveučilišne medicine, mogu isti obaviti kod svog liječnika opće prakse u mjestu stanovanja. S tom potvrdom mogu privremeno useliti u studentski dom dok ne obave pregled kod propisanog liječnika školske ili sveučilišne medicine.

Prosjeke ocjena pojedinih fakulteta i brucoša možete pogledati ovdje (pdf).

Iste su formirali studenti koji su sudjelovali u Natječaju za subvencionirani smještaj u akademskoj godini 2023/2024.