Plaćanje stanarine on-line putem

Omogućeno je plaćanje smještaja u studentskim domovima on-line putem tokom cijele akademke godine. Student na ovaj način može platiti sva dosadašnja dugovanja, kao i stanarinu za mjesec unaprijed.

Opis postupka plaćanja na Web-u:

Pristupiti osobnom profilu putem linka:

Nakon prijave u osobni profil, kliknuti na „Naplata smještaja“.

U srednjem dijelu ekrana potrebno je odabrati što se plaća, na način da se odabir potvrdi klikom na praznu kučicu.

Sa desne strane vidljiva je opcija „Plaćanje odabranih usluga“ na čiji se klik otvara obrazac za plaćanje stanarine (sukladno odabranim opcijama).

U obrazac potrebno je unijeti broj kartice, datum isteka i kontrolni broj. Ako su ti podaci ispravno upisani, transakciju je potrebno potvrditi nekim oblikom tokena (čitač kartice, mtoken – kao i na svakom web plaćanju).

Ukoliko je transakcija uspješna, student može dohvatiti račun u PDF obliku.

Ako se na formi za plaćanje prikaže da je transakcija uspješna, a na ekranu za rezervaciju smještaja bude pogreška kako transakcija nije uspjela – došlo je do pogreške kod kreiranja računa. Student bi u tom slučaju trebao kontaktirati Poslovnicu SC-a putem e-maila (poslovnica@sczg.hr) te navesti svoje osobne podatke (ime, prezime, OIB), broj rezervacije i kratak opis što je pošlo krivo (poželjna je preslika ekrana), kako bi se transakcija ručno stornirala.

Napomena: nije moguće platiti stanarinu za mjesec unaprijed ukoliko nisu podmirena sva ranije pristigla dugovanja.