Radionica jazz dance-a na Savi! Upisi u tijeku!

Dragi svi,

započeli su upisi u plesnu radionicu jazz dance-a koja će se održavati u dvorani Kina Forum, za studente i sve zainteresirane!

Radionica počinje 15. ožujka, a održavat će se srijedom i petkom, od 20:00 do 21:30 u Kinu Forum, Jarunska 2. Kotizacija je 38 eura, a prijaviti se možete na dina.simpraga@sczg.hr ili edu.program@sczg.hr.

Jazz dance je plesni stil koji kombinira utjecaje afričkih i europskih plesnih stilova, energičan je i ekspresivan, a oštre i precizne tehničke elemente suprotstavlja fluidnosti pokreta. Afirmira se na američkim jazz plesnjacima istovremeno s jazz glazbom u 30-im i 40-im godinama prošlog stoljeća, zatim dolazi na Broadway, kasnije u ikonične MTV plesne spotove, a danas se razgranao u mnoštvo plesnih podstilova. Na radionici možete očekivati rad na snazi, kondiciji, baletnoj i jazz tehnici te rad na sekvencama i koreografijama koje će istraživati razne jazz-dance ere, podstilove i plesne priče! Radionica je prilagođena početničkom i rekreativnom stupnju.