Administrator/ica – Pakoštane

Prijave traju do 14.05.2024

Opis posla

Prijem, unos i obrada podataka; odgovaranje na telefonske pozive i e-mail poštu u svrhu pružanja izvrsne brige o našim sudionicima kampa i njihovim obiteljima; naručivanje pribora i opreme; pomaganje direktoru kampa, programskom osoblju i osoblju kampa u administrativnim poslovima prema potrebi; osiguravanje da naši klijenti imaju korisničku podršku te sve potrebne informacije.

Zašto tražimo tebe?

Ako si mlada, vesela, entuzijastična osoba koja traži priliku osjetiti kako je raditi u internacionalnom okruženju onda si ti naš idealni kandidat/kinja! Mi smo dječji kamp koji svake godine okuplja djecu i voditelje iz preko 40 različitih zemalja, sa svih dijelova svijeta, a ako se snalaziš među emailovima, printerima i skenerima „kao riba u vodi“ onda baš ti možeš biti naša nova uredska zvijezda!

Ako želiš ovo ljeto zamijeniti svoj gradski dom za rustikalni bungalov usred resorta i provesti 10 dinamičnih tjedana među borovima Pakoštana, onda si ti idealan kandidat/kinja!

Ostale napomene i uvjeti

Budući da radimo u okruženju s maloljetnom djecom, mi smo sredina u kojoj nije dozvoljeno konzumiranje alkoholnih pića, kao ni pušenje.

Početak rada

5.6.2024.

Očekivano trajanje posla

25.8.2024.

Satnica

5,25 €/h + propisana uvećanja

Lokacija

Brune Bušića 45, 23211, Pakoštane

Druge naknade

Pokriveni putni troškovi dolaska na početak sezone; osiguran smještaj u turističkom resortu s pravom korištenja privatne plaže, teretane i sportske opreme; osigurana 3 obroka dnevno na bazi buffea.

Radno vrijeme

U smjenama 8-16h ili 11-19 h.

Potreban broj izvođača

1

Potrebna znanja

Tečno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu; vozačka dozvola B kategorije; poznavanje rada na računalu.

Poželjne vještine

Komunikativnost; dobre organizacijske vještine: posvećenost detaljima; mogućnost samostalnog rada, kao i spremnost na rad u timu; sposobnost rješavanja stresnih situacija na profesionalan i ljubazan način.

Camp California d.o.o.

Način za prijavu

Slanje CV-a i motivacijskog pisma na engleskom jeziku na email: info@campcalifornia.com

Studentski centar u Zagrebu | 2023 | Izradio Refresh.hr