Rad u suvenirnici

Prijave traju do 14.05.2024

Opis posla

RAD U MALOPRODAJI, KOMUNIKACIJA SA KUPCIMA, ODRŽAVANJE MALOPRODAJE, RAD NA KASI

Zašto tražimo tebe?

POTREBNA NAM JE ELOKVENTNA I KOMUNIKATIVNA OSOBA ZA RAD SA KUPCIMA (TURISTIMA), RAD, TRUD I ZALAGANJE NA POSLU NAGRAĐUJEMO, TRAŽIMO OSOBU ZA RAD NA DULJI PERIOD UZ MOGUĆNOST KORIŠTENJA GODIŠNJEG ODMORA .

Ostale napomene i uvjeti

BONUS NA OSTVARENU PRODAJU, PLAĆEN RAD NEDJELJOM, MOGUĆNOST KORIŠTENJA GODIŠNJEG ODMORA

Početak rada

Prema dogovoru

Očekivano trajanje posla

Na duži period

Satnica

5,50 EUR + propisana uvećanja

Lokacija

TKALČIĆEVA 32, ZAGREB

Druge naknade

BONUS NA OSTVARENU PRODAJU

Radno vrijeme

U SMJENAMA PO DOGOVORU (JUTARNJA, POPODNEVNA)

Potreban broj izvođača

2

Potrebna znanja

STRANI JEZICI, ENGLESKI OBAVEZNO, SVI DODATNI JEZICI UZ ENGLESKI PREDNOST

Poželjne vještine

KOMUNIKATIVNOST, ODGOVORNOST PREMA RADU, KUPCIMA I PROSTORU U KOJEM SE RADI

Matoda-trgovina j.d.o.o.

Način za prijavu

098/272-229 ili mailom: marina.kelebuh@gmail.com

Studentski centar u Zagrebu | 2023 | Izradio Refresh.hr