Tehnički Crtač/ Konstruktor (m/ž)

Prijave traju do 29.04.2024

Opis posla

Tražimo studente apsolventske godine građevinskog fakulteta ili sličnih tehničkih usmjerenja za rad na 3D modeliranju i crtanju izvedbenih nacrta u programu Allplan. Tvoj zadatak će biti kreiranje 3D modela i izrada preciznih tehničkih planova za projekte visokogradnje. Ovaj posao pruža priliku stjecanja praktičnog iskustva u korištenju CAD softvera i učenja o kompleksnim procesima izrade nacrta oplate i armature.

Zašto tražimo tebe?

Tražimo ambiciozne i motivirane studente koji su spremni unaprijediti svoje vještine u crtanju izvedbenih nacrta i žele ostvariti trajnu karijeru u građevinskoj industriji. Ovaj posao ne samo da pruža priliku za stjecanje praktičnog iskustva već i otvara mogućnost trajnog zaposlenja nakon završetka studija. Ako si uporan/a, željan/na učenja i spreman/a raditi u dinamičnom okruženju, pridruži se našem timu i započni graditi svoju karijeru već danas!

Početak rada

Odmah

Očekivano trajanje posla

Na duži period