UPUTE ZA KUPNJU VAUČERA ZA ŽETONE – PRAONICE RUBLJA U STUDENTSKIM NASELJIMA ‘STJEPAN RADIĆ’ I ‘CVJETNO NASELJE’

Omogućena je kupnja vaučera za žetone praonica rublja u studentskim naseljima ‘Stjepan Radić’ i ‘Cvjetno naselje’ on-line putem.

Student stanar studentskog naselja vrši kupnju putem svog AAI korisničkog profila.

Opis postupka plaćanja na Web-u:

Za kupnju vaučera za žetone potrebno se prijaviti na svoj osobni AAI profil: https://natjecaj.sczg.hr/student/login.ashx te u izborniku (ispod fotografije) odabrati: ‘Naplata vaučera za žetone’

Otvoriti će se izbornik :

‘Pregled vaučera za žetone’

‘Plaćanje vaučera za žetone’

Potrebno je odabrati ‘Plaćanje vaučera za žetone’, a zatim odabrati vrstu žetona (pranje/sušenje) i broj komada.

Pritiskom na ‘Novi’ dodajete drugu vrstu žetona (ukoliko ste izabrali pranje, pritiskom na ‘Novi’ možete odabrati žeton za sušenje) i broj komada.

NAPOMENA: Usluge plaćanja vaučera dostupne su samo za studente stanare studentskih naselja ‘Stjepan Radić’ i ‘Cvjetno naselje’ i isti je moguće kupiti samo za studentsko naselje čiji ste stanar.

Pritiskom na ‘Plaćanje’ otvoriti će se prozor gdje je je naveden iznos Vašeg računa te suglasnost s uvjetima plaćanja i izjava o zaštiti osobnih podataka SCZG. Ukoliko je iznos točan i slažete se s navedenim potrebno je izabrati ‘U redu’ ili, u protivnom, izabrati opciju ‘Odustani’ koja će Vas vratiti na odabir usluga.

Ukoliko ste odabrali ‘U redu’ program će Vas prebaciti na sustav plaćanja WSPay.

Potrebno je unijeti osobne podatke vlasnika kartice i podatke o kartici s kojom ćete vršiti plaćanje vaučera te odabrati ‘Izvrši plaćanje’.

Nakon toga potrebno je autorizirati transakciju.

Autorizacijom izvršili ste plaćanje odabranih usluga.

Ponovnim ulaskom u Vaš AAI profil možete pregledati sve plaćene vaučere.

Kupljeni vaučer koji želite iskoristiti potrebno je ‘dohvatiti’ te preuzeti QR kod koji je potrebno pokazati djelatniku u praonici, a kako bi preuzeli žeton za uslugu koju ste platili.

U pregledu plaćenih vaučera biti će vidljivo koje ste vaučere iskoristili (datum i vrijeme) te vaučeri koji su neiskorišteni.